Украина начинает стрельбы ЗРК С-300ПТ (на укр.)

Said_PVO 19-09-2008 10:31

Вперше за останнi 9 рокiв вiйськовослужбовцi зенiтного ракетного полку Повiтряного командування "Центр", якi несуть постiйне бойове чергування з охорони Харкова та важливих об'ектiв Слобожанщини, виконають бойовi стрiльби на полiгонi "Чауда"
| 18.09.2008 | | 10:23 |
У зенiтному ракетному полку Повiтряного командування "Центр" Повiтряних Сил ЗС Украiни завершилися пiдготовчi заходи щодо перебазування особового складу частини з Харкова до Криму.

Воiни-ракетники полку у повному складi, крiм пiдроздiлiв, що несуть постiйне бойове чергування, до 30 вересня на полiгонi Державного навчально-випробувального центру "Чауда" братимуть участь у навчаннях з бойовою стрiльбою iз зенiтних ракетних комплексiв ЗРК-300 ПТ.

Зокрема, у складi двох вогневих пiдроздiлiв, одного командного пункту та технiчноi батареi вiйськовослужбовцi полку вiдпрацюють складнi завдання з пiдготовки пiдроздiлiв до ведення протиповiтряного бою та продемонструють своi вмiння в ходi тактичного навчання з бойовою стрiльбою за темою: "Ведення бойових дiй зенiтним ракетним полком у новому районi призначення".

За словами тимчасово виконуючого посаду командира полку пiдполковника Вiталiя Павлюченка, майже 90% його пiдлеглих, що поiдуть на "Чауду", вперше вiзьмуть участь у навчаннях такого масштабу. Напружена бойова пiдготовка дозволила досягнути належного рiвня професiоналiзму та отримати дозвiл до проведення та виконання стрiльб.

Крiм того, цi стрiльби стануть для вiйськовослужбовцiв полку вирiшальними у пiдведеннi пiдсумкiв за поточний навчальний рiк.

Варто зазначити, що останнiй раз цей полк у повному складi брав участь у навчаннях на "Чаудi" у 1999 роцi. Тодi воiни зi Слобожанщини за проведенi бойовi стрiльби отримали загальну оцiнку "добре".

З 1945-го року зенiтний ракетний полк Повiтряного командування "Центр" Повiтряних Сил ЗС Украiни, озброений зенiтними ракетними комплексами С-300 ПТ, несе постiйне бойове чергування з охорони мiста Харкова та важливих об'ектiв Слобожанщини.
http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=12774